Od początku lat 60. w kamienicy swoją siedzibę objął Cech Rzemiosł Różnych w Sanoku, który nabył budynek na własność[7][8][9] (w 1911 cech rzemieślniczy w Sanoku obchodził 400-lecie istnienia, a w 2011 CRR obchodził jubileusz 500-lecia istnienia[10]). W latach 90. w budynku funkcjonował sanocki oddział Stronnictwa Demokratycznego[11]. W lokalu kamienicy podjęło działalność założone w 2009 Stowarzyszenie Opieki nad Starymi Cmentarzami w Sanoku[12] oraz podmioty prowadzące działalności komercyjne. Pozostałe pomieszczenia stanowią mieszkania.
W 2012 nadano nowy wygląd połowie elewacji frontowej od zachodu.
Budynek został wpisany do rejestru zabytków (2006)[1] oraz do gminnej ewidencji zabytków miasta Sanoka[13].
SIEDZIBA NASZEJ FIRMY
W tradycji siła, w rzemiośle pasja – łączymy pokolenia, rozwijamy umiejętności i wspieramy lokalnych twórców, tworząc silną społeczność rzemieślniczą w Sanoku.
POZNAJ NAS LEPIEJ
W Cechu Rzemiosł Różnych w Sanoku działa zespół pasjonatów rzemiosła, którzy wspierają lokalną społeczność rzemieślniczą.
Cech Rzemiosł Różnych w Sanoku łączy tradycję z nowoczesnością, organizując innowacyjne projekty i wystawy, które przyciągają zainteresowanych.
Ludzie są zadowoleni z doświadczeń związanych z Cechem Rzemiosł Różnych w Sanoku. Atmosfera jest przyjazna i inspirująca.
Cech Rzemiosł Różnych w Sanoku to znakomita organizacja, która z pasją wspiera lokalnych rzemieślników.